Суспільство

Просив безкоштовно вивозити сміття: деталі затримання посадовця Укртрансбезпеки

. 3843

Кропивницька журналістка-рослідувачка Анастасія Зубова знайшла деталі інформації на якому хабарі піймався заступник начальника Центрального міжрегіонального управління Укртрансбезпеки у Кіровоградській області.

4olovik zakruv luze

Нагадаємо, цьогоріч посадовця Укртрансбезпеки в області викрили та затримали після отримання хабаря. Йшлося, за версією слідства, про те, що посадовець залучив підлеглих і щомісяця отримував 10 тисяч гривень за безперешкодну діяльність підприємства та не складання протоколів про адміністративні порушення.

habar

Під час затримання

У судовій ухвалі йдеться про вимагання хабаря у ТОВ «Екостайл». При цьому також пропонувалося, що працівники Укртрансбезпеки не будуть зупиняти автомобілі «Екостайл» для перевірки, якщо підприємство безплатно вивозитиме тверді побутові відходи з території бізнес-центру, де знаходиться адміністративне приміщення Укртрансбезпеки в області.

З тієї ж ухвали суду йдеться, що ТОВ «Екостайл» на таку пропозицію не погодився та повідомив у правоохоронні органи про ситуацію.

Згодом пропозиція з вивозу сміття змінилася на щомісячну сплату 10 000 гривень за не створення штучних перешкод в діяльності ТОВ «Екостайл».

До речі, ситуація із нібито даваням хабаря відбувалась за адресою вул. Генерала Родимцева, 102. За цією ж адресою знаходиться ТОВ «Оміс Агро», яке випливло у журналістському розслідуванні про користування тюремними землям на Кіровоградщині.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама