Суспільство

“Теплоенергетику” потрібні 46 мільйонів гривень для проходження опалювального сезону

 Автор: Валерія Жовтун. 2599

Теплогенеруючому підприємству “Теплоенергетик” потрібне додаткове фінансування на проходження опалювального сезону 2021/2022. Йдеться про 46 мільйонів гривень. З відповідним листом комунальне підприємство звернулося до міської ради. 

teplo groshi

Про це повідомив сьогодні під час засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та транспорту начальник Головного управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко.

За його словами надійшов поки лише електронний лист від КП, лист в оригіналі мають довезти. 

У листі йдеться про сприяння в наданні фінансової допомоги. Про напрямки та суми, які потрібні, для забезпечення платежів за розподіл газу, на оплату виконаних робіт, ремонтні матеріали і роботи, відновлення дорожнього покриття, сплату податків, водопостачання та водовідведення, виплату заробітної плати. 

– Зараз управлінням опрацюємо цей лист, – зауважив Віктор Кухаренко.

Члени комісії, заслухавши лист, взяли його до відома. 

Де братимуть кошти з міського бюджету і чи братимуть, чи виділять з резервного фонду, чи забиратимуть з міської програми ЖКГ, чи лише частину покриють будуть розглядати надалі в міськраді, після аналізу ситуації. 

Також пан Кухаренко повідомив про надходження листа на укладання трьох мирових угод, за яким йдуть судові справи, між “Теплоенергетиком” та “Нафтогазом” для початку опалювального сезону. 

Йдеться про розблокування рахунків КП, розстрочку на 72 місяці сплати понад 190 млн грн, також будуть списані певні штрафи підприємству. 

Дозвіл на укладання таких мирових угод мають проголосувати депутати на сесії, яка вже має відбутися 12 жовтня. 

Нагадаємо, нещодавно міський голова Андрій Райкович заявив, що тариф на тепло у Кропивницькому не зростатиме.

 

Поширюйте

Коментуйте