Суспільство

Через ситуацію з ковідом на українських школярів чекають дострокові канікули

. 3375

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій підтримала пропозицію перенести осінні канікули в закладах освіти на 18 жовтня.

u4ni copy

Таку пропозицію надало Міністерства охорони здоров’я.

“Ситуація з захворюваністю на коронавірусну хворобу погіршується, зокрема, кожного дня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів разом із вчителями відправляють на ізоляцію через виявлені випадки COVID-19. Достроковий початок канікул для школярів дозволить вплинути на поширення коронавірусної хвороби шляхом зменшення активності громадян та кількості не обов'язкових соціальних контактів”, – пояснив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Тобто з пропозицією перенести осінні канікули на 18 жовтня Міносвіти має звернутися в установленому порядку до обласних держадміністрацій.

Нагадаємо, що освітяни включені до переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані для повноцінної роботи. Якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.

Зазначимо, в області на початок цього тижня були щеплені першою дозою від COVID-19 81,8% педагогічних працівників.

У Кропивницькому вже анонсували, що канікули триватимуть з 18 по 31 жовтня у 34 закладах освіти міста.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама