Суспільство

Як триває ремонт головного басейну в Кропивницькому 

. 3535

За інформацією підрядної організації, всі роботи з реконструкції головного басейну в Кропивницькому планують виконати до кінця 2021 року.

241193996 391212105848035 1486243222221693509 n 1

Десь так має виглядати після реконструкції басейн у спортшколі "Надія" 

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградської облдержадміністрації.

Реконструкція в спортшколі олімпійського резерву "Надія" відбувається в рамках президентської програми «Велике будівництво».

«Останній раз басейн спортивної школи оновлювали ще до того, як Україна стала незалежною. Ми плануємо відновити не тільки чашу, а й виконати комплексний підхід по ремонту басейну, душових, роздягалень та кімнат гігієни», – каже провідний інженер відділу контролю за будівництвом управління капітального будівництва ОДА Ігор Царьов.

За дорученням голови Кіровоградської ОДА Марії Чорної, більше уваги приділятимуть деталям, від яких залежить комфорт спортсменів.

Наразі вже демонтували покриття плитки басейну, приміщень роздягалень та душових, системи опалення, вентиляції. Роблять покрівлю над приміщенням басейну, демонтують перегородки в приміщеннях роздягалень та душових.

З наступного тижня планують облаштовувати перегородки душових та роздягалень, систему опалення в приміщенні басейну, обшивати стіни вологостійкими гіпсокартонними плитами. Заплановані роботи й в чаші басейну.

Проєкт фінансується коштом державної субвенції – задля розвитку спортивної інфраструктури області.

У закладі тренуються 586 вихованців з 5 видів спорту: легкої атлетики, футболу, боксу, бейсболу та софтболу. Юні спортсмени неодноразово займали призові місця на чемпіонатах України та Європи.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама