Суспільство

Міський голова Кропивницького порекомендував тепліше одягати дітей в садочки

. 5415

Сьогодні, 18 жовтня, під час апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович дав доручення порекомендувати батькам тепліше одягати дітей у садочки.

nematepla batareja

15 жовтня у Кропивницькому почали подачу тепла у медзаклади. За словами міського голови Кропивницький має складну ситуацію з теплоенергетикою, але щодня планують включати тепло у лікарнях, дитячих садках, школах.

У школярів почались канікули і до нової четверті Андрій Райкович дав доручення «прогріти» школи.

У садочках температуру підтримувати сертифікованими, якісними, надсучасними електрообігрівачами. Але з дотриманням правил безпеки. Сучасні електроприлади обігріву дозволяють експлуатацію без ризиків, але все одно контролюйте правильне регулювання і доступ дітей, – каже міський голова. – Я розумію, що, можливо, говорю не вкрай популярні речі, але порекомендувати батькам тепліше одягнути дітей і проконтролювати вихователям, няням, як виконуються ці рекомендації. Передбачити в меню більше теплого чаю, молока, какао, це набагато краще ніж зачинити садочки і відправити на локдаун місто. Ми поки що не зайшли в червону зону і не треба туди поспішати. Але сусідні області мають червону зону.

Нагадаємо, у Кропивницькому лише три дитячі садки №21, 23, 71 користуються електроопаленням.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама