Суспільство

Що подарувати хлопчику-дошкільняті на день народження?

. 1329

 

Підбираючи подарунок для хлопчика дошкільного віку, враховуйте його смаки, уподобання, а також обов’язково звертайте увагу на маркування іграшки. Презент, що не підходить за віковою категорією, може не сподобатися іменинникові, тому мерщій читайте наші поради щодо вибору.

toys 2938508 960 720
Конструктор або радіокерований транспорт?

 

Гра з конструктором позитивно впливає на уважність, тренує посидючість, допомагає в розвитку інших важливих навичок і вмінь, серед яких:

  • покращення моторики пальців рук. Дитина збирає докупи дрібні деталі конструктора та тим самим вчиться правильно координувати власні рухи;
  • розвиток логічного мислення. Щоб зібрати вподобану модель, треба бути достатньо кмітливим: уявити, як має виглядати іграшка наприкінці роботи, правильно поєднати елементи тощо.

Радіокерований транспорт підійде для непосидючих хлопчиків 3–4 років, що полюбляють активно проводити час. Наприклад, на сайті kidr.com.ua можна придбати цікаві моделі машинок-амфібій зі швидкою зарядкою від USB-кабелю для перегонового треку.

Що враховувати перед купівлею подарунка для дошкільняти?

baby 5953965 960 720

  1. Ліцензійна якість. Зазвичай великі торгові мережі магазинів з товарами для дітей співпрацюють лише з перевіреними постачальниками та можуть надати сертифікат якості на будь-яку іграшку.
  2. Особливості розвитку дитини, її характер. Якщо дитина не полюбляє довго сидіти на одному місці, бажано дарувати їй іграшки згідно з темпераментом. Для жвавих дітей обирайте м’ячики, машинки, радіокеровані моделі, а спокійні та творчі малюки залюбки гратимуться з конструктором, залізною дорогою тощо.
  3. Вік дитини, а також її смаки та уподобання. Якщо іменинник очікує отримати набір пазлів, а ви подаруєте йому різноколірні м’ячики різного розміру, то це тільки зіпсує настрій і свято. Обов’язково врахуйте побажання дитини.

    Який би подарунок ви не обрали, обов’язково запакуйте його в гарну обгортку, — процес розгортання яскравого паперу теж подарує іменинникові багато позитивних емоцій.

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама