Суспільство

Завтра у Кропивницькому шукатимуть "терористів": що треба знати мешканцям

. 5765

19 жовтня Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Кіровоградській області проведе планові антитерористичні навчання.

teroryst
Як повідомляє пресслужба відомства, тренування відбудуться в Кропивницькому в умовах, максимально наближених до реальних.

У ході навчань планується перевірити ступінь захисту стратегічно важливого об’єкту і місць масового перебування людей у разі виникнення терористичних загроз. Крім того,відпрацюють алгоритм дій з виявлення та знешкодження умовних терористів.

Під час тренувань на території міста можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження руху авто і пішоходів, зміни розкладу залізничного транспорту, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

СБУ звертається до місцевих жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на вимоги правоохоронців.

Крім того, просять інформувати правоохоронців у випадку:

  • прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
  • появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;
  • виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;
  • отримання інформації про наміри здійснення диверсійної і терористичної діяльності або інших протиправних дій.

У випадку отримання такої інформації просимо повідомити до Управління СБУ в Кіровоградській області за номером (0522) 36 13 05.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама