Суспільство

У 2022 році у комунальному транспорті Кропивницького можуть з’явитись електронні квитки

. 8489

До кінця 2021 року у Кропивницькому мають вивчити питання створення електронного квитка у комунальному транспорті підприємтсва "Електротранс" і передбачити на це гроші у бюджеті на 2022 рік.  

 

validatorTR

Відповідне доручення дав міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради, 18 жовтня.

Ми повинні чітко знати, що надали пільгу і провезли на громадському транспорті жителя Кропивницького. Для цього необхідно працювати з електронним квитком, мати чіткий облік, – каже Андрій Райкович. – Я системно чую звинувачення на неефективний менеджмент нашого комунального підприємства в плані збору готівки. Там де є готівка має бути максимальний облік.

Він додав, що наразі варто розпочати роботу над створення картки містянина, підготувати розпорядження та визначити групу відповідальних посадовців.

І до кінця року чітко врегулювати програмно це питання і передбачити в бюджеті на 2022 рік оптимальний фінансовий ресурс для вирішення цього питання, – каже міський голова. – В нашому транспорті не тільки система відеоспостереження має бути, а й стояти валідатори, які фіксуватимуть кількість пасажирів.

Валідатори – це спецпристрої для безконтактної оплати за проїзд.

Також порекомендував вивчити досвід інших міст. За його словами, в містах значно менших від Кропивницького є електронні квитки у транспорті.

Нагадаємо, кілька років Кропивницький вивчає питання запровадження електронного квитка в громадському транспорті. На початку року вважали недоцільною встановлення безготівкової системи оплати в громадському транспорті в умовах ситуації коронавірусу.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама