Суспільство

Фірма незаконно розводила рибу в Іскрівському водосховищі

. 2695

 

Олександрійська окружна прокуратура відсудила у рибогосподарської компанії Іскрівське водосховище, що на річці Інгулець,яким фірма самовільно користувалась з 2019 року.

 

Depositphotos 40187597 S

Як повідомляє пресслужба прокуратури області, вартістю 351 млн грн.

Починаючи з кінця 2019 року тов "Рибодобувна компанія "Рибгосп" зареєстроване в селі Вільне, Криворізького району Дніпропетровщини, без наявності будь-яких правовстановлюючих документів використовувало вохосховище загальною площею 723 га для риборозведення та вилову риби.

Відзначимо, що поскільки Іскрівське водосховище використовується для забезпечення централізованим питним водопостачанням абонентів міста Жовті Води й прилеглих до нього селищ, воно взагалі не підлягає передачі у користування для рибогосподарських потреб.

Ні Петрівська селищна рада, ні КП "Жовтоводський водоканал" Дніпропетровської обласної ради у підпорядкуванні яких була водойма не подали до суду на фірму, тоді це зробила прокуратура.

У свою чергу фірма мала Науково-біологічне обґрунтування рибогосподарської експлуатації Іскрівського водосховища, а також погодження на роботу до 2029 року від Управлінням охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області та Державним агентством рибного господарства України суб`єкта господарювання.

Тепер за рішенням Господарського суду Кіровоградської області фірма має звільнити ділянку, але за роки незаконного використання не понесе ніякої відповідальності.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама