Суспільство

Хто очолив держпідприємство «СхідГЗК» (ФОТО)

. 2905

Міністр енергетики Герман Галущенко представив нового очільника держпідприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» Сергія Шовгелю.

ф

Про це повідомили на сайті міністерства.

Також міністр провів нараду з керівництвом комбінату щодо перспектив урановидобувної галузі.

Як повідомили на сайті конфедерації вільних профспілок України, зараз ДП «Схід ГЗК» працює у звичному режимі. Але залишається не вирішеним питання виплати заборгованих відпускних, лікарняних та частково зарплати працівникам підприємства.

Новий керівник ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» Сергій Шовгеля – енергетик із 25-річним стажем роботи. Починав трудовий шлях електрослюсарем. Із 2007 року був головним енергетиком Північного ГЗК. У 2012-2016 роках очолював департамент супроводу інвестиційних проєктів у Київенерго, звідки перейшов на посаду директора Криворізької ТЕС, де працював до січня 2019 року. Потім очолив Запорізьку ТЕС.

Довідково:

Східний гірничо-збагачувальний комбінат – єдине в Україні підприємство, що забезпечує видобуток природного урану і виробництво його оксидного концентрату. На Кіровоградщині працюють урановидобувні шахти: «Смолінська», «Новокостянтинівська» та «Інгульська».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама