Суспільство

Нова пошта повідомила про «акцію» від шахраїв

. 3459

Шахраї розповсюдили в месенджерах інформацію про нібито акцію від імені «Нової пошти». У компанії повідомляють, що жодних подібних акцій не проводять.

 

shahrai copy

Як повідомила прессекретарка компанії Оксана Тарасенко, ви могли отримати в один зі своїх месенджерів повідомлення нібито від компанії «Нова пошта» про акцію, в якій можна виграти гроші.

У компанії просять не переходити за посиланням. На мобільних під картинкою розіграшу прописано шахраями адреса сайту «Нової пошти», але це не справжня адреса, а назва сторінки фейкового сайту. І якщо ви перейдете за посиланням, то побачите справжню адресу сайту.

Ми припускаємо, що коли користувач переходить за посиланням, на сайті зловмисників йде аналіз операційної системи мобільного пристрою, після чого йде зараження вірусом смартфону. Далі вірус розповсюджується шляхом відправки повідомлень всім контактам жертви зловмисника, – повідомила прессекретарка.

Будьте пильними і дотримуйтесь правил безпечного користування в месенджерах:

  • Не відкривайте повідомлень від незнайомців. Одразу видаляйте їх та блокуйте незнайомого користувача.
  • Не переходьте за посиланнями та не завантажуйте файли від незнайомців. Вони можуть містити віруси або шкідливі програми.
  • Якщо ж ви все ж перейшли за посиланням, оновіть паролі від всіх облікових записів: пошти, сайтів, додатків, щоб їх не змогли зламати шахраї.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама