Суспільство

Громадська активістка оголосила безстрокове голодування проти забудови Центрального скверу

. 6554

 Громадська активістка Надія Паливода оголосила безстрокове голодування проти забудови центрального скверу.

 249190645 10215832981696491 8405182529289752459 n

Про це вона написала сьогодні, 25 жовтня, у своєму Фейсбуці.

 

Нагадаємо, у Центральному сквері планують спорудити Макдональдз. Для цього доведеться спиляти частину дерев. Проти таких дій громадські активісти. Вони подали до суду на міську владу, аби зберегти зелену зону.

 

"25 жовтня, я оголошую безстрокове голодування проти знищення Центрального скверу заради будівництва на його місці макдональдса.

Мої вимоги:

  1. перенести будівництво макдональдса в інше місце
  2. розірвати неправомочний договір оренди Центрального скверу і повернути сквер у власність міста
  3. прибрати в ньому і провести звичайну реконструкцію із заміною плитки, встановленням лавочок і освітлення і збереженням всіх здорових дерев.

Я змушена вдатися до такого крайнього заходу, як голодування, бо більше не знаю, що робити: останню зелену зону в центрі міста знищують в усіх на очах.

При цьому людей безсовісно і підло дурять: показують їм красиві картинки, а представники міської ради відверто брешуть: виходять на брифінг і заявляють, що в сквері спиляють "всього 10 сухих дерев", а макдональдс займе 600 кв.метрів площі.

Насправді спиляють 10 дерев в лівій частині (з боку міськради), а в правій частині з боку Преображенської спиляють ВСІ дерева - ще 30 чи 40 дерев.
Сама будівля може й займе 600 кв.м, але ще ж підсобне приміщення, дорога макдрайву в дві полоси, підїзди для фур і сміттєвозів - все це займе мінімум 2000 кв.метрів - і про це казав особисто Райкович, коли ми ходили до нього на прийом."

Із табличкою вона розташується під міськрадою.

"Місто без зелених зон перетворюється на монстра, який своїми безликими вулицями з тісно заставленими магазинами і кіосками витягує з тебе всі сили. На таких вулицях погано і незатишно. Звідси хочеться тікати.
Але це моє місто. Я хочу тут жити. Я буду стояти тут, під міською радою, скільки зможу."- пише вона.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама