Суспільство

Дитина отримала переохолодження у дитсадку: електромережі не витримують обігрівачів

. 1755

26 листопада кропивничанка Оксана Демінтиєнко повідомила у спільноті Батьківська рада Кропивницького, що її дворічна донька отримала переохолодження у дитсадку №27. В управлінні освіти вибачились за ситуацію.

Depositphotos 43860969 S
Як пишуть колеги з Суспільного, про те, що дитина посиніла і нічого не їсть дівчинку повідомила вихователька. Мама відвезла доньку до лікарки, яка сказала, що уе наслідки переохолодження.

"Ми одягаємось тепло, я принесла обігрівач. Вихователі сказали, будуть вмикати, якщо дозволить завідувачка, бо взагалі-то не можна через пожежну небезпеку. Сьогодні розмовляла із завідувачкою, вона сказала, що не дозволяє. Сьогодні мінус три градуси на вулиці було, це не нормально, що немає опалення: 21 сторіччя, і це вже не 15 жовтня, а вже 26" - каже мама.


Сьогодні під час брифінгу ситуацію прокоментувала начальниця управління освіти Лариса Костенко.

- Дійсно, в деяких приміщеннях цього садочку температура повітря була 15, 16, 17 градусів. Ми використовуємо обігрівачі, але ввімкнути їх одночасно в усіх приміщеннях не маємо можливості, адже на це не розраховані електромережі,- наголосила Лариса Костенко. – Ми вибачились перед матусею за те, що трапилося. Але, разом з тим, якщо у дітей є протипоказання, якщо діти мають захворювання, які не дозволяють перебувати у приміщеннях з певною температурою повітря, варто це враховувати. У свою чергу, ми вибачилися і робимо все можливе, щоб в закладах освіти міста якнайшвидше стало тепло.

Нагадаємо, опалювальний сезон у Кропивницькому вже почали, але тепло є далеко не у всіх соцзакладах. Десь, як наприкалад в обласній лікарні, тепло відключили знову через порив тепромережі.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама