Суспільство

У Кропивницькому визначили претендентів на здобуття премії Осмьоркіна

 Автор: Ірина Маслюкова. 1921

Визначили претендентів на здобуття обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна.

249963235 4768288829868922 3994963274571371039 n

Як повідомили в облраді, конкурсна комісія з присудження обласної премії допустила до участі претендентів у наступних номінаціях:

«Національна традиція»

Анатолія Кімнатного – члена Національної спілки художників України, завідуючого відділом КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради» - картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» – за серію робіт 2000-2020 років, створену в рамках пленерів «Кіровоградщина очима художників». 

«Новітні спрямування»

Наталію Мартинюк – заслужену художницю України - за творчі доробки в оригінальній авторській манері виконання малюнку;

Дмитра Тарасенка - члена Національної спілки художників України – за серію творів різних років.

«Мистецтвознавство та історія мистецтв»

Творчий колектив у складі Тетяни Ткаченко (директора Музею мистецтв), Оксани Віжевської (художник І категорії), Валентини Ноженко (головного зберігача фондів) – за створення друкованого проєкту – альбому КЗ «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради»;

Авторський колектив у складі: Володимира Поліщука, Сергія Невесьолова та Валентини Сємічової за створення низки друкованих видань.

Обговорення претендентів триватиме до 20 листопада. Їхні роботи будуть презентовані громадськості на сайті Художньо-меморіального музею Осмьоркіна.

 

Поширюйте

Коментуйте