Суспільство

СБУ підозрює водоканал у екоциді: забруднювали Інгул (ОНОВЛЕНО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 3652

СБУ зафіксувало, що посадовці комунального підприємства з водопостачання, приховано скидали технологічні відходи у Інгул.

fa11e8782f7eb1f7f00ca08a4438939e

Як повідомляє пресслужба відомства, це призвело до зростання концентрації шкідливих речовин у прибережних територіях річкової системи регіону, на загальній площі понад 2,5 га. За результатами експертизи, зафіксовано перевищення показників вмісту нітратів у грунті у 13 разів.

Розпочали кримінальне провадження за ст. 441 (екоцид) Кримінального кодексу України, керівнику структурного підрозділу комунального підприємства повідомлено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ст. 239 КК України.

Вирішується питання щодо обрання судом міри запобіжного заходу.

Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до нього.

ОНОВЛЕНО: "Гречка" звернулась за коментарем до пресслужби "Дніпро-Кіровоград".

– Ця інформація на 90% не відповідає дійсності. Ніякого забруднення чи незаконного скиду немає. Інформація правдива лише в тому, що вони дійсно начальнику очисних споруд вручили повідомлення про підозру. Очисні споруди як працювали, так і працюють. Я вважаю, що хтось зі Служби безпеки  напевно щось не то покурив і не вміє читати чинне законодавство,  – прокоментував ситуацію гендиректор «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик.

Поширюйте

Коментуйте