Суспільство

Сімейний підряд: родина експосадовців Хачатурянів хоче на роботу в ОДА

 Автор: Анастасія Дзюбак. 5226

У жовтні подружжя Тетяна і Олександр Хачатуряни подали декларації як кандидати на посади у Кіровоградській ОДА. Хто вони і які посади хочуть зайняти?

Depositphotos 11018947 S

Тетяна Хачатурян претендує на посаду заступниці начальника управління – начальник відділу аудиту, контролю та управління ризиками.

Згідно з декларацією минулого року вона працювала у Приватбанку і у 2020 заробила 203 829 грн.

До 2018 Тетяна Хачатурян очолювала відділ планово-фінансової роботи бухгалтерського обліку та відомчого контролю департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА. Її звільнили після того, як затримали і звинуватили в хабарництві.

Тоді вона запропонувала підприємцю заплатити 6000 гривень, щоб саме його фірма встановила 6 кондиціонерів у приміщенні департаменту.

У суді вину вона визнала, але справу перекваліфікували і у березні 2021 Ленінський суд закрив справу, бо вона "примирилась" з потерпілим і повернула йому гроші

Олександр Хачатурян згідно з декларацією претендує на посаду заступника директора департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської облдержадміністрації.

До липня 2016 він очолював управління ЖКГ міськради, але звільнився за власним бажанням. Разом з ним і кілька працівників управління. 

Минулого року він вже намагався очолити управління інфраструктури Кіровоградської облдержадміністрації.

У 2015 намагався пройти в міську раду по мажоритарці від "Нашого краю", а у 2020 він балотувався до міськради Кропивницького як депутат від "Батьківщини". В обох випадках його не обрали.

Згідно з декларацією у 2020 він займався бізнесом і заробив 299 990 грн – це майже 25 000 щомісяця.

 

Поширюйте

Коментуйте