Суспільство

Скільки дерев спиляють для будівництва Макдональдза?

 Автор: Валерія Жовтун. 5828

У ході благоустрою території Центрального скверу в Кропивницькому та будівництва там ресторану «Макдональдз» зрубають від  30 до 35 дерев. Про це повідомляє пресслужба компанії. При цьому обіцяють висадити вдвічі більше дерев, замість тих, які видалять.

photo5465203811393058902

З 1 листопада в сквері розпочнуться підготовчі роботи до благоустрою території скверу та прилеглої території з боку вулиць Гоголя і Великої Перспективної з облаштуванням зупинки громадського транспорту.

Серед підготовчих робіт санітарна обрізка дерев та видалення аварійних. За даними пресслужби компанії, найперше видалять 10 «мертвих» дерев, так званий сухостій, в тому числі 2 – над підвалами.

– За даними експертизи, у сквері зараз 102 дерева. Реконструкція скверу передбачає видалення 10 дерев сухостою та 1 дерева над підвалами. Ще 20-25 дерев (залежно від фінального проєкту) потрапляють в зону ресторану, яка представляє собою другу чергу будівництва, – йдеться в повідомленні пресслужби «Макдональдз». – Замість тих дерев, які доведеться прибрати, готові висадити вдвічі більше.

При цьому планують висаджувати 7-10-літні листяні дерева, висотою від 3 метрів. Крім того, компанія веде перемовини з міською владою, щоб визначити ділянку в Кропивницькому, де можна буде висадити додаткові дерева для громади. 

Зауважимо, що детальний проєкт озеленення є частиною проєкту на будівельні роботи якого ще немає. За даними компанії, розроблять проєкт будівельних робіт реконструкції скверу після завершення підготовчих робіт і дообстеження скверу в процесі їх проведення.

Нагадаємо, громадська активістка Надія Паливода безстроково голодує заради збереження скверу в місті. Сьогодні на підтримку Надії та збереження скверу в Кропивницькому відбулася акція на площі перед міською радою.

 

Поширюйте

Коментуйте