Суспільство

У Вільному відбудеться футбольний турнір пам’яті спецпризначенця Євгена Бурка

 Автор: Ірина Маслюкова. 1516

6 листопада о 9:00 відбудеться турнір з мініфутболу присвячений пам’яті спецпризначенця Євгена Бурка.

 

f

Про це повідомив історик Юрій Митрофаненко.

Кубок з футболу відбудеться у селі Вільне (вулиця Центральна, 28 Вільненський ЗЗСО 1-3 ступенів) за участю команд:

  • ФК «3-й полк» (Кропивницький)
  • ФК «Січ» (Кропивницький)
  • ФК «Вільне» (Вільне)
  • ФК «Іскра» (Созонівка)

Біографічна довідка:

burko1Євген Бурко, заступник командира розвідувальної групи спеціального призначення 3-го окремого полку спеціального призначення народився 8 липня 1991 року в селі Вільне Кіровоградського району Кіровоградської області.

Закінчив загальноосвітню школу у селі Вільне. В 2008-2009 роках проходив строкову службу, а з 2009 року служив за контрактом в 3 ОП СпП (військова частина А0680).
З весни 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.
12 червня 2014 року в районі села Степанівка Шахтарського району Донецької області на розвідувальний дозор, який супроводжував колони техніки 79-ї аеромобільної бригади, напали проросійські бойовики з незаконних збройних формувань. Під час бою сержант Бурко отримав поранення, але продовжував вести вогонь у відповідь, доки не почала відмовляти рука.

Після евакуації бійця з-під обстрілу, йому надали першу домедичну допомогу, проте врятували життя Євгенові не вдалось. Куля зайшла під бронежилет, після чого у Євгена почалася внутрішня кровотеча, яка спричинила смерть.
16 червня Євгена Бурка провели в останню путь у Вільному. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (19.07.2014, посмертно). У військовослужбовця залишились дружина і дві доньки.
18 вересня 2014 року у селі Вільне Кіровоградського району на фасаді будівлі школи, в якій навчався Євген Бурко, відкрито меморіальну дошку.

 

Поширюйте

Коментуйте