Суспільство

В області відкрили другу кімнату безпеки для дітей в управлінні поліції (ФОТО)

. 1819

Сьогодні в Кропивницькому відкрили кімнату безпеки для дітей. Це вже друга «зелена кімната», що запрацювала в області в рамках впровадження інноваційних проєктів у поліції.

2 48

Як повідомляє поліція Кіровоградщини, робота з неповнолітніми за цією методикою, спрямована на мінімізацію та запобігання повторної травматизації дитини, яка потерпіла чи стала свідком злочину. Проєкт реалізується у територіальних підрозділах з ініціативи керівництва МВС та Нацполіції.

3 1

«Завдяки використанню можливостей «зеленої кімнати», ми поглиблюємо впровадження у діяльність поліції міжнародних стандартів з дотримання та захисту прав дітей. Спілкування з неповнолітніми під час проведення слідчих та процесуальних дій відбуватиметься з використанням дружніх до дитини методик, у затишному приміщенні з необхідним технічним обладнанням за присутності відповідних фахівців. До цієї роботи заплановано залучати сертифікованих спеціалістів психологів», – каже очільник поліції області Роман Козьяков.

3 39

Облаштували в Кропивницькому районному управлінні поліції кімнату безпеки за майже три тижні. Зокрема кошти для ремонту та обладнання виділила обласна рада. 

1 61

Нагадаємо, у вересні в Олександрійському районному відділі поліції відкрилася перша «зелена кімната» для роботи з неповнолітніми.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама