Суспільство

Голова ОДА доручила посилити перевірки з дотримання карантинних норм на Кіровоградщині

. 1639

Голова Кіровоградської ОДА доручила посилити рейди з дотримання карантинних норм в області та буде особисто долучатися до інспектування.

 

251440227 427374365565142 1706675228570954325 n

Про це повідомили в пресслужбі ОДА.

«Кіровоградщина - єдина область в Україні, яка залишається у жовтій зоні. Ця інформація розслабляє багатьох, тому люди починають ігнорувати елементарні правила. Мене дивує, що у багатьох публічних місцях люди навіть маски не носять. Це вже не кажучи про наявність документів про вакцинацію. Держпродспоживслужба спільно з нацполіцією систематично проводять рейди, під час яких перевіряється дотримання карантинних норм в громадському транспорті та у публічних місцях. Поставила завдання посилити такі рейди, а сьогодні сама долучусь. Перевірю і якість роботи інспекцій», – повідомила Марія Чорна під час публічного звіту. 

Очільниця області додала, що темпи вакцинації постійно збільшуються, але активність людей не достатня для стабілізації ситуації з коронавірусом.

За її словамми, на Кіровоградщині чи не найменше в Україні вакцинованих людей пенсійного віку і одночасно чи не найбільша по країні смертність серед тих, хто хворіє на COVID-19.  

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама