Суспільство

Через краудфандинг учні Новопразької школи збирають  гроші на спортивний майданчик і мініскеледром

. 1337

На краудфандинговій платформі GoFundEd шкільна команда Новопразького навчально-виховного комплексу збирає майже 48 тисяч гривень на втілення спортивного проєкту  «Від мрії до дії».

244473596 106859405104004 438714221175947887 n

Команда вирішила створити спортивно-ігровий майданчик з елементом скелелазіння (скеледромом) для того, аби учні мали рівні права з навчання різним видам спорту в школі, а ще для впевненості у власних силах, витривалості, гнучкості, міцності. У планах також організовувати та проводити низку тренувань і чемпіонатів серед місцевих шкіл.

–  Цей проєкт допоможе нашим учням цікаво та змістовно проводити  дозвілля, підвищити рівень залучення дітей фізкультурою і спортом, активізується мотивація до  здорового способу життя, учні будуть зацікавлені новими видами роботи на уроках фізичної культури, а школярі на групі продовженого дня зможуть з користю провести час на спортивно-ігровому майданчику. А після уроків – батьки і діти разом будуть відвідувати оздоровчий простір для покращення власного здоров’я, –  каже авторка проєкту Ірина Півняк.

Саном на 3 листопада ініціатива підтримана на 23% 41 доброчинцем. До завершення збору залишився 31 день. Підтримати шкільну команду можна за посиланням.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама