Суспільство

У 2022 році на місцеві дороги область планує залучити понад 747 мільйонів гривень держсубвенції

 Автор: Валерія Жовтун. 3341

Наступного року планують залучити 747 мільйонів 600 тисяч гривень державної субвенції на розвиток доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності на Кіровоградщині.

doroga

Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор держпідприємства «Агентство місцевих автомобільних доріг» Анатолій Зорькін.

Попередній розподіл напрямків використання коштів субвенції виглядає так:

  • 55% від субвенції передбачають направити на будівництво та реконструкцію, капітальні та поточні ремонти  доріг загального користування місцевого значення;
  • 20% – на ремонти, будівництво, реконструкцію доріг і вулиць комунальної власності;
  • 25% – на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання загального користування місцевого значення.

Наразі проведені тендери та укладені договори по 9 об’єктах капремонту штучних споруд на загальну суму 130 млн грн. Ці об’єкти першими включать до переліку об’єктів ремонту на 2022-й рік.

Також ще по 10 об’єктах відбуваються проєктування капремонтів доріг на близько 600 млн  грн, які будуть уточненні по завершенню виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Уточнений перелік ремонту доріг та вулиць сформують на засіданні відповідної обласної робочої групи з відбору та формування переліку об’єктів.

Нагадаємо, оприлюднили попередній план ремонту доріг в області у 2022 році на понад 6 мільярдів гривень. Зокрема, в планах відремонтувати бетонну дорогу “Кропивницький – Платонове”.

Поширюйте

Коментуйте