Суспільство

Назвали трьох претендентів на посаду директора обласного театру імені Кропивницького

. 3347

Троє кандидатів візьмуть участь у конкурсі на посаду директора-художнього керівника комунального закладу «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького».

teatr

Як повідомляє обласна рада, прийом документів на конкурс завершився 4 листопада.

Документи подали:

Олексій Дорошев – народився у 1963 році у селищі Новий Світ Донецької області. Навчався у Київському державному інституті театрального мистецтва ім. І.К. Карпенка-Карого. З 1988 року і до сьогодні працює актором – провідним майстром сцени обласного театру ім. М.Л. Кропивницького;

Сергій Компанієць – народився 1968 року в Кіровограді (зараз Кропивницький). Навчався на історичному факультеті Кіровоградського державного педагогічного інституту. З 2007 року до сьогодні працює як ФОП (діяльність з підтримання театральних і концертних заходів). Крім цього працював ведучим авторських телепрограм, був регіональним продюсером кінокомпанії «Aurora Production», головним режисером фестивалів «Кропивницький» (2017 рік) та «Вересневі самоцвіти» (2020 рік);

Євген Скрипник – народився 1988 року у селі Цвітне Кіровоградської області. Навчався на мистецькому факультеті Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка. З 2009 року по теперішній час працює на посаді артиста драми обласного театру ім. М.Л. Кропивницького. За сумісництвом працював керівником вокального гуртка та ведучим телепрограм.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 15 листопада.

Нагадаємо, це вже повторне оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора театру імені Кропивницького. Цьогоріч влітку вибори керівника театру не обійшлися без скандалу. Серед претендентів, які подались на конкурс були Євген Курман та Ігор Спінул. Згодом ці кандидати на посаду відкликали заяви про допуск до конкурсу. 

1 листопада звільнився головний режисер театру імені Кропивницького Євген Курман.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама