Суспільство

Шукають волонтерів: у Кропивницькому створять відразу три мурали (ФОТО)

. 1969

У Кропивницькому в рамках проєкту «Стінопис:kr» розпочнуть створювати відразу три мурали.

2mur1

Культурна спадщина

Олександрійські художники Сергій Грес та Василь Давиденко малюватимуть три мурали: "Рівноправність", "Шлях через Всесвіт" та "Культурна спадщина". Вибрані малюнки є колективним проєктом ГО "Культура". Розпочнуть вже сьогодні, 6 листопада.

Для стінопису "Рівноправність" підібрали локацію за адресою вул. Бєляєва, 3; "Шлях через Всесвіт" малюватимуть на Козачому острові, а "Культурна спадщина" розташується поблизу вул. Олени Теліги, 10, що на Новомиколаївці.

1mur2Рівноправність

Робота над муралами триватиме близько трьох днів, тож організатори шукають волонтерів, які зможуть допомагати художникам. Долучитися може кожен. Всі деталі можна довідатись у волонтерському чаті в Телеграм: https://t.me/joinchat/Z3MoIwFv_7BhMzli

1mur3Шлях через Всесвіт

Довідка:
"Стінопис:kr" — спільний проєкт ГО "Молодіжна громадська організація КОВО" та "Клуб прогресивних ініціатив", у якому художники та волонтери малюють мурали на стінах Кропивницького.

Бюджет "Стінопис:kr" складає понад 30 000 гривень. Проєкт фінансується за допомогою добровільних внесків. Всі витрати спрямовані на обладнання та фарбу.

Кожен може підтримати проєкт фінансово: kowo.me/go/donate_stinopys

Поширюйте

Коментуйте


Реклама