Суспільство

У центрі Кропивницького з’явився новий мурал (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 3473

7 листопада завершили роботу над муралом "Поцілунок", в рамках проєкту "Стінопис:kr".

 

Photo 6554467 DJI 867 jpg 3936720 0 202111895226 photo original

Як повідомили в пресслужбі KOWO, мурал знаходиться за адресою: вул. Набережна, 13, над магазином "Borsa" (напроти "Сільпо").

Авторка роботи — Ольга Ханенко. Наразі художниця в декреті, у вільний час займається оформленням інтер'єрів картинами, розписом та ліпниною.

Однією з таких робіт стала картина "Поцілунок". Вона втілює в собі поєднання двох протилежностей, двох різних людей в одне ціле, щоб створити щось дивовижне та унікальне.

Це картина-емоція, яка світиться коханням, щастям та гармонією. Я прагнула передати ці відчуття лаконічно, без зайвих деталей. Кольори також підбирала максимально чисті та "свіжі" – каже Ольга.

Стінопис малювали 3 дні, весь час художниці допомагали близько 10 волонтерів. Загалом витратили 3 005 гривень (91% — матеріали, 9% — їжа та чай).

DJI 0851

Дуже гарна ініціатива — розмалювати місто картинами. Часто людям не вистачає часу ходити в музеї та насолоджуватися мистецтвом. Тому мистецтво стає ближчим, досить лише підняти голову, йдучи з роботи, – додала художниця.

IMG 0184

Нагадаємо, в рамках проєкту по місту має бути 10 стінописів. Частину з них наноситимуть вже навесні. Протягом жовтня в місті вже створили такі мурали: «Open your door», «Рибалка XXI», «Вир думок» та артоб’єкт «Юкубус №6».

Довідково:

«Стінопис:kr» — спільний проєкт ГО «Молодіжна громадська організація КОВО» та «Клуб прогресивних ініціатив», у якому художники та волонтери малюють мурали на стінах Кропивницького.

Бюджет «Стінопис:kr» складає понад 30 000 гривень. Проєкт фінансується за допомогою добровільних внесків. Всі витрати спрямовані на обладнання та матеріали.

 

Поширюйте

Коментуйте