Суспільство

Випроваджують з поліцією: в Олександрії 8 нещеплених вчителів продовжують ходити на роботу (ВІДЕО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 12808

8 вчителів Олександрійського колегіуму продовжують ходити на роботу попри заборону.

Depositphotos 513804022 S

14 тисяч поширень набрало у Фейсбуці відео, де вчителька Олександрійського колегіуму спілкується з поліцейськими, які прийшли аби скласти на неї адмінпротокол, адже вона продовжує ходити на роботу попри те, що відсторонена, оскільки відмовилась щеплюватись від коронавірусу.

"Якби вони були поліцією, вони б не дозволили увірватись на урок перед дітьми 14 років", – каже під сміх учнів вчителька Лариса Лисюк, яка знаходиться у класі без маски.

9 листопада Лариса Лисюк опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці наказ про відсторонення. У той же час на опублікованому відео говорить, що про наказ нічого не знає, вимагаючи рішення суду від правоохоронців.

247510287 1189192348272784 5147424586424588821 n

Як пояснили в поліції, конфлікт триває з 8 листопада. 8 вчителів даного колегіума не бажають вакцинуватися. Їх належним чином повідомили і відсторонили від виконання службових обов'язків. Але всупереч цьому вони продовжують виходити на роботу. Дирекція вела з ними перемовини, намагалась вплинути через управління освіти, аби вони не порушували карантинні вимоги, але вони продовжували порушувати.

Ситуацію "Гречці" прокоментував Володимир Хвостов, начальник Олександрійського відділу поліції.

"Поліція вчора приїздила в цей заклад. Сьогодні вже безпосередньо директор і представники управління освіти викликали поліцію. Поліцейські склали відповідні адміністративні матеріали. За кадром був і директор, і зауч. Просто поліція на себе отримала агресію, а інші залишились поза кадром", – каже він.

 

Поширюйте

Коментуйте