Суспільство

У Глодосах відкрили підрозділ місцевої пожежної команди (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 1999

Сьогодні відбулось відкриття місцевої пожежної команди Глодоської сільської територіальної громади.

IMG 20211111 095258

Як повідомляє пресслужба надзвичайників області, у новоствореній команді нестимуть службу троє місцевих жителів. Вони забезпечені бойовим та форменим одягом, спорядженням, а також пожежним автомобілем АЦ-40. Крім того, створені належні умови для несення служби та відпочинку місцевих вогнеборців після цілодобового чергування.

IMG 20211111 102615

– Тепер жителі громади мають надійний захист від надзвичайних подій, – йдеться в повідомленні.

IMG 20211111 094957

***

Відповідно до Стратегії реформування системи Державної служби з надзвичайних ситуацій, якою передбачено забезпечення своєчасного надання допомоги населенню під час виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж та інших небезпечних подій, що є неможливим через віддаленість державних пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС від окремих населених пунктів у сільській місцевості, в Україні формується розвинута мережа підрозділів місцевої пожежної охорони. Саме їхня взаємодія з професійними рятувальниками гарантуватиме безпеку населенню.

У Кіровоградській області функціонує 84 підрозділи місцевої пожежної охорони, які перебувають в оперативному розрахунку. Робота в напрямку організації захисту населення та територій від пожеж триває. Для забезпечення нормативного 20-хвилинного терміну прибуття до всіх населених пунктів Кіровоградщини необхідно створити ще 30 підрозділів місцевої пожежної охорони на території 24 громад. 

 

Поширюйте

Коментуйте