Суспільство

Екоактивісти програли апеляцію у справі реконструкції Центрального скверу

 Автор: Валерія Жовтун. 3232

11 листопада відбулося судове засідання Кропивницького апеляційного суду із забезпечення позову кропивничанки Олени Резніченко.

z.skver

У сквері мають збудувати ресторан "Макдональдз"

Як повідомляє Кропивницька міська рада, кропивничанка вимагала скасувати рішення Ленінського районного суду й припинити реконструкцію Центрального скверу.

–  Суд справу розглянув і в результаті апеляційну скаргу Олени Резніченко залишив без задоволення, а ухвалу Ленінського районного суду від 20 серпня 2021 року залишив без змін. Тож у Центральному сквері продовжать заплановані роботи з реконструкції, – йдеться в повідомленні міськради.

– Тобто ми як громада просили суд заборонити роботи в сквері, зокрема спилювання дерев, поки триває судовий процес. Але суд нам в цьому відмовив, – написала у фейсбук-спільноті «Озеленення Кропивницький» екоактивістка Надія Паливода, яка також була присутня на судовому засіданні.

Зауважимо, що у сквері нині засипають аварійні підвали і вже спиляли два дерева, які росли над підвалом з боку зупинки громадського транспорту по вулиці Великій Перспективній.

Нагадаємо, кропивничанка Олена Різніченко представляє колективний позов екоактивістів проти забудови Центрального скверу та зрубування там дерев. Справу розглядає Ленінський районний суд. Наступне засідання відбудеться 8 грудня о 14:30.

 

Поширюйте

Коментуйте