Суспільство

«Ятрань» хоче поділити ділянку, де обіцяла збудувати спорткомплекс

 Автор: Ірина Маслюкова. 10388

На офіційному сайті Кропивницької міської ради з’явився проєкт рішення, щодо надання дозволу ТОВ «ФК «Ятрань» почати розробку техдокументації щодо поділу земельної ділянки по вулиці Короленка, 66. Мова йде про територію загальною площею 6,42 гектара, під цілісним майновим комплексом стадіону АРЗ, що на Новомиколаївці.

с

У разі, якщо відповідне рішення буде прийняте товариство замість однієї ділянки матиме дві – одну на 2 га безпосередньо під стадіоном, другу, площею 4,42 га, під допоміжними спорудами, зеленими насадженнями та навколишньою територією. Наразі цілісна ділянка перебуває у ТОВ «Фізкультурний комплекс «Ятрань» на правах оренди, відповідно до договору від липня 2018 року.

Варто нагадати, що сам стадіон АРЗ, було приватизовано ще в 2010 році. Тоді Кіровоградська облрада надала дозвіл на викуп майнового комплексу “М’ясокомбінату “Ятрань”, за умови подальшого збереження профілю об`єкта приватизації протягом 25 років, а також реалізації інвестиційного проєкту протягом 7 років 10 місяців з дати укладання договору купівлі-продажу. Як ми знаємо наразі жодних робіт на даній території так і не проводиться. Більше того, за цей час «Ятрань» - завод, передав комплекс, а з ним і зобов’язання щось будувати «Ятрані» - фізкультурному комплексу. Кінцевим бенефіціарним власником обох є чинний міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

Наразі Фонд держмайна через суд намагається розірвати договір купівлі-продажу цілісного майнового комплексу стадіону та повернути його у власність територіальної громади області.

Якщо ділянку буде все ж розділено, це дозволить «Ятрані» реалізовувати свій інвестпроєкт та збудувати обіцяний спорткомплекс на суттєво меншій ділянці ніж це планувалось початково.

Павло Лісниченко

#досвід_регіонів

#досвід_регіонів_земельні_схеми

Поширюйте

Коментуйте