Суспільство

«Сильна дівчинка»: вийшла третя книга Вікторії Семененко

 Автор: Ірина Маслюкова. 1810

Письменниця з Кропивницького Вікторія Семененко видала третю книгу.

 

Дизайн без назви 4

Вона, "Сильна дівчинка", не схожа на дві попередні книги. Тут повість. Тут про дівчинку, яка могла зламатися, а стала сильною... –  написала Вікторія.

Про книгу:

Варя разом з подругою потрапили під колеса автомобіля. Її подруга загинула одразу. Варя ж відтоді пересувається в інвалідному візку. Ярлик «інвалідка», який їй одразу причепили однокласники, щодня ставав перешкодою… Вона ховалася за своїм захопленням, але думки... Як жити, коли ти інша? Як знайти друзів? Як зупинити почуття до однокласника? Як здійснити заповітне бажання? Ця історія про сильну дівчинку, яка попри все йшла до своєї мрії. Історія, яку варто прочитати в зимові свята.

Для кого книга? Знаю, що треба вказати конкретно цільову. Але... У мене вона настільки загальна, наскільки вміщуються в людей рамки, стигма і дискримінація до діток на інвалідних візках. Тому вона для жінок і чоловіків, особливо, для підлітків і старшокласників.

Книга в глянцевій обкладинці, надрукована, як і дві попередні в Харкові.

Редактор Любов Попович, ілюстрація до обкладинки Оля Луценко, дизайн обкладинки Олена Непотенко, верстка Олег Ротар. 

Хто бажає мати книгу з авторськими побажаннями, пишіть Вікторії.

Нагадаємо, Вікторія видала книгу «Така як є» - це зворушливі історії для жінок і про жінок.Також книгу теплих історій «Вона першою все сказала».

 

Поширюйте

Коментуйте