Якщо в українців виникають проблеми и з ковід-сертифікатами, перш за все треба звертатись до сімейного лікаря.
Про це під час борифінгу 18 листопада наголосила заступниця керівника департаменту охорони здоров'я Кіровоградської ОДА Наталя Горбенко.
Нагадаємо, є кілька типових помилок, через які "Дія" не генерує сертифікат. Більшість з них може владнати сімейний лікар, внісши поправки в дані електронної системи Helsi.
Якщо щеплені пацієнти не мають сімейного лікаря, то звертатись за допомогою їм треба до керівника амбулаторії чи поліклініки.
Нагадаємо, попри завантаженість у лікарнях області, Кіровоградщини нині досі знаходиться у жовтій зоні карантинних обмежень. Проте найближчим часом МОЗ хоче посилити карантинні обмеження і "жовтої зони", зокрема виставити вимоги до вакцинації працівників і відвідувачів низки закладів.
У цей же час кабінети вакцинації від ковіду працюють у поліклініках, амбулаторіях, а також є низка пунктів вакцинації. Зокрема, з 16 листопада у Кропивницькому в тестовому режимі запрацював ще один центр масової вакцинації - на новому автовокзалі.
- У Кропивницькому чат-бот допоміг затримати 20-річного продавця наркотиків (ФОТО)
- У Кропивницькому без тепла 9 багатоповерхівок
Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у
Поширюйте
Коментуйте