Суспільство

Колишній головний режисер театру Кропивницького працюватиме в Миколаєві

. 2741

Колишній головний режисер Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького Євген Курман працюватиме в Миколаєві.

kurman1

Як йдеться на сайті Міністерства культури та інформаційної політики, Євген Курман переміг у конкурсі на заміщення вакантної посади головного режисера у миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі. Таке рішення конкурсної комісії від 17 листопада.

Нагадаємо, 1 листопада головний режисер театру імені Кропивницького Євген Курман написав заяву про звільнення. На посаді він пропрацював 9 років.

Як повідомляли раніше, 5 жовтня оголосили повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора – художнього керівника театру ім. М.Л.Кропивницького. Це вже друга спроба обрати директора театру. Спершу на посаду претендували Ігор Спінул, який недовго керував театром за часів головування областю ексрегіонала Сергія Ларіна і прославився тим, що відмовився говорити з колективом українською, і режисер театру Євген Курман. Але обоє зняли свої кандидатури, після скандалу.

16 листопада члени комісії проголосували за допуск до конкурсу Олексія Дорошева, Євгена Скрипника, які є акторами цього ж театру, а також Сергія Компанійця, який був головним режисером фестивалю «Кропивницький».

Наразі триває засідання комісії з конкурсного відбору директора театру ім.М.Л.Кропивницького.

Фото зі сторінки режисера у Фейсбуці

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама