Суспільство

У Кропивницькому інвентаризують МАФи, виносна торгівля - на черзі

. 1079

У Кропивницькому розпочала роботу комісія із інвентаризації МАФів. Це перший етап, аби встановити їм плату за оренду землі, на якій стоять.

Нагадаємо, 26 жовтня кропивницький виконком затвердив Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Кропивницької міської територіальної громади.

Тепер серед іншого, щоб узаконити МАФ треба буде платити за землю на якій він стоїть.

З 16 листопада розпочали інвентаризацію.

- Насамперед, перевіряються строки дії паспортів прив’язки. Інформація щодо об’єктів, які розміщені без оформлення дозвільних документів, подаватиметься на розгляд відповідної комісії. В подальшому такі споруди підлягатимуть демонтажу, - сказав під час брифінгу заступник міького голои Михайло Бєжан. - Разом із тим, якщо власник не має дозволів на встановлення споруди, але інші норми її розміщення не порушені і створено робочі місця, ми не вбачаємо перепон для узаконення таких об’єктів.

Підприємцям, в яких закінчився термін дії паспорту прив’язки, слід звернутися з відповідними документами до Центру надання адміністративних послуг, щоб його продовження.

- Де б не знаходилася тимчасова споруда, на комунальній чи орендованій землі, мають сплачуватися відповідні кошти за користування землею. Впорядкування такого виду підприємницької діяльності дозволить забезпечити додаткові надходження до міського бюджету, - підкреслив Михайло Бєжан.

За його словами, в майбутньому планують, що виносна торгівля поблизу магазинів також буде платити платити за торгове місц. Зараз розробляют відповідне положення.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама