Суспільство

У їдальні школи в Покровському знайшли мишачий послід

. 1177

Під час позапланової перевірки харчоблоку школи в селі Покровське Кропивницького району фахівці Держпродспоживслужби виявили порушення. Знайшли екскременти мишей, вазони із землею, банки з фарбою та навіть отруту для гризунів, повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби в області.

– Потужність не підтримується в чистому стані, наявна велика кількість слідів життєдіяльності гризунів (зі слів кухаря – на харчоблоці є миші), в тому числі в місці для зберігання обробних дощечок, під шафою для чистого посуду зберігаються брудні вазони з землею для квітів, а в самій шафі – ікра кабачкова, банани та хліб, у шафі для дезінфікуючих засобів – банки з фарбами, пластикові пляшки з невідомою речовиною, пляшка з-під алкоголю. В «гарячому цеху» під столом для готових страв розміщений паперовий пакет з ядом для гризунів, прибиральний інвентар зберігається на підлозі поруч з овочами, – йдеться в повідомленні.

До того ж не дотримується температурний режим зберігання харчів: заморожене м’ясо (свинина та курятина) зберігалися на виробничих столах для готових страв у «гарячому цеху» при температурі +30°C, тоді як необхідна температура для зберігання -18°C.

Головне управління Держпродспоживслужби в області винесло припис та рішення про тимчасове припинення виробництва та/або обігу харчових продуктів на харчоблоці закладу освіти терміном на 10 днів. Потім буде повторна перевірка з усунення порушень та виконання вимог припису. У разі невиконання вимог припису буде штраф.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама