Суспільство

Школярів Кіровоградщини запрошують на Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами

 Автор: Ірина Маслюкова. 1778

Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами серед учнівської молоді «Waste Management School Recycling» запрошує школярів Кіровоградщини 7-11 класів створювати відео, соціальну рекламу та представляти свої роботи.

 

Реклама для соцмереж Базилюк Ніки

Як повідомили у пресцентрі Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World», 9 грудня 2021 року визначать кращі творчі роботи, автори яких отримають цінні подарунки.

Учасникам пропонують осмислити три теми:

  • сортування – правильне поводження з відходами, сміття як ресурс;
  • відходи та їх глобальна шкода довкіллю (одноразові маски, недопалки, одноразовий посуд, поліетиленові пакети; види сміття, його життєвий цикл та періоди розкладання в природі);
  • zero waste – життя без зайвих витрат та сміття (відповідальне споживання, запобігання утворенню відходів, користування багаторазовим упакуванням; збереження довкілля, корисні екозвички).

У межах фестивалю пройде творчий конкурс у трьох номінаціях: постер, відео, спецномінація для соціальних мереж – відео для ТіkTok.

Організатори заохочують створювати ролики та постери, які будуть мотивувати формувати комфортне, екологічно чисте середовище вдома та у громаді, наслідувати провідні екотренди, усвідомлювати надзвичайний вплив кожного на теперішнє, майбутнє планети та людства в цілому.

Під час конкурсної частини роботи учасників, які відповідають всім критеріям Положення фестивалю, будуть боротися за цінні подарунки для своїх шкіл.

Заявки приймаються з 10 листопада по 5 грудня 2021 року включно за посиланням. Кращі роботи будуть опубліковані на Facebook-сторінці організаторів та боротимуться за цінні подарунки для шкіл учасників.

Приз глядацьких симпатій отримає робота, яка матиме найбільшу кількість репостів та підтримки на Facebook-сторінці організатора. Переможця оголосять 20 грудня 2021.

Головний організатор фестивалю – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру та генерального партнера – компанії PepsiCo Україна.

 

Поширюйте

Коментуйте