Суспільство

Ліцеї Гайворонської громади з понеділка переходять на дистанційне навчання

. 1113

Рішення впровадити з 22 листопада дистанційне навчання в ліцеях та карантин у закладі дошкільної освіти «Веселка» прийняли 19 листопада під час засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

dustan.osvita

За інформацією Гайворонської міськради, таке рішення пов’язане з погіршенням епідеміологічної ситуації, з поширенням COVID-19, пневмонії та респіраторних захворювань, зокрема, серед вчителів та дітей.

Територія Гайворонської міської територіальної громади знаходиться в «жовтій» зоні, проте завантаженість медичної системи досить висока.

–  З метою недопущення загострення епідеміологічної ситуації прийнято рішення про посилення карантинних обмежень з 22 листопада, зокрема перевести заклади загальної середньої освіти на дистанційне навчання, а у закладі дошкільної освіти №6 «Веселка» оголосити карантин. Подальші рішення комісії ТЕБ та НС про посилення карантинних обмежень залежатимуть від епідемічної ситуації в нашій громаді, – йдеться в повідомленні.

При цьому напередодні Всесвітнього дня дітей, який відзначається 20 листопада, Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров'я та міжнародні організації ЮНІСЕФ і ВООЗ опублікували спільний заклик до органів місцевої влади залишати школи відкритими та забезпечити основоположне право кожної дитини на освіту в умовах пандемії COVID-19.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама