Ліцеї Гайворонської громади з понеділка переходять на дистанційне навчання

10:23, 20 Листопада, 2021
dustan.osvita

Рішення впровадити з 22 листопада дистанційне навчання в ліцеях та карантин у закладі дошкільної освіти «Веселка» прийняли 19 листопада під час засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За інформацією Гайворонської міськради, таке рішення пов’язане з погіршенням епідеміологічної ситуації, з поширенням COVID-19, пневмонії та респіраторних захворювань, зокрема, серед вчителів та дітей.

Територія Гайворонської міської територіальної громади знаходиться в «жовтій» зоні, проте завантаженість медичної системи досить висока.

–  З метою недопущення загострення епідеміологічної ситуації прийнято рішення про посилення карантинних обмежень з 22 листопада, зокрема перевести заклади загальної середньої освіти на дистанційне навчання, а у закладі дошкільної освіти №6 «Веселка» оголосити карантин. Подальші рішення комісії ТЕБ та НС про посилення карантинних обмежень залежатимуть від епідемічної ситуації в нашій громаді, – йдеться в повідомленні.

При цьому напередодні Всесвітнього дня дітей, який відзначається 20 листопада, Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров’я та міжнародні організації ЮНІСЕФ і ВООЗ опублікували спільний заклик до органів місцевої влади залишати школи відкритими та забезпечити основоположне право кожної дитини на освіту в умовах пандемії COVID-19.

 

Останні новини по темі

Біля Хмельового легковик злетів у кювет (ФОТО)

IMG 20211119 233032
trotuaru

Запропонували розробити програму реконструкції тротуарів у Кропивницькому

Читайте також

Світловодська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Романа ...

18:56, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому сьогодні, 2 грудня, на площі перед будівлею міськради вшосте відбувся мітинг ...

18:47, 2 Грудня, 2023

У Кропивницькому 1 грудня у Молодіжному центрі “Кома” відбулося святкування Дня Андрія Первозванного. ...

17:56, 2 Грудня, 2023