Суспільство

"Немає жодної зайвої гривні": відшкодування тарифів тепловикам вдарить по бюджету Кропивницького

. 1529

Міська влада Кропивницького не бачить реальних компенсаторних механізмів, за якими отримуватиме гроші за те, що "Теплоенергетик" не збільшив тариф на тепло для населення.

 groshi

- Немає жодної зайвої гривні. Живемо як на комунальному фронті, - сказав міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради 22 листопада.

Нагадаємо, після підписання Меморандуму з Урядом міську владу по всій країні фактично змусили взяти на себе зобов'язання, що тариф на централізоване теплопостачання для наседення не зросте, натомість різницю між тарифом і реальною вартістю послуги доведеться компенсовувати з міського бюджету.

Наразі у підприємства вже є мільйонні потреби, які доведеться покрити місту.

За словами Райковича до кінця року підприємству потрібні 50 мільйонів гривень, бо економічна ситуація підприємства того вимагає.

- Ці гроші необхідні для розрахунків за спожитий газ, електроенергію, яку напривеликий жаль підприємство генерує, але йому не дають її зарахувати на власні потреби. Таке правило в державі і не ми їх встановлюємо. Це потреба станом на сьогодні, на 22 листопада. А нам ще 1,5 місяці в цьому році жити, - каже міський голова.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама