Суспільство

Президент призначив голову Новоукраїнської РДА (ФОТО)

. 4671

Президент Володимир Зеленський призначив голову Новоукраїнської районної державної адміністрації.

 

д 3 copy

Відповідне розпорядження опубліковане на сайті «Офісу президента» від 24 листопада.

У ньому йдеться про призначення на посаду голови РДА Дубченка Олександра Євгеновича.

Варто зазначити, що Олександр Дубченко з 28 квітня 2020 року очолював Вільшанську РДА.

Біографічна довідка: народився 25 липня 1979 року в смт Вільшанка Кіровоградської області. Освіта вища, у 2008 році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», юрист. Трудову діяльність розпочав у 1996 році водієм НАСК «Оранта». 2001-2011 роках служив в органах внутрішніх справ України.

Працював начальником відділення реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ з обслуговування Вільшанського району, УМВС України в Кіровоградській області.До листопада 2015 року працював начальником центру надання послуг пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування Вільшанського району, УМВС України в Кіровоградській області.

Нагадаємо, цьогоріч Кабмін уже погоджував призначення у квітні Василя Смаглюка як кандидата на посаду очільника Новоукраїнської РДА.

Всього в області з чотирьох райдержадміністрацій: Новоукраїнської, Голованівської, Кропивницької, Олександрійської президент Зеленський призначив нових голів Олександрійської та Кропивницької РДА.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама