Суспільство

У Кропивницькому з каналізаційного колектора нечистоти течуть в поле (ВІДЕО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 3293

У Кропивницькому близько тижня з каналізаційного колектора на вулиці Героїв України витікають стічні води.

 

в

27 листопада Валентин Різа опублікував у Фейсбуці відео з підписом: «Тиждень як нечистоти з каналізаційного колектора в кінці вулиці Героїв України течуть в поле і далі по яру в сторону Соколівського. Була помічена тут бригада аварійників, але аварія так і не ліквідована».

У ОКВП «Дніпро-Кіровоград» прокоментували ситуацію.

«Дійсно, даний колектор знаходиться у відомстві КВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Близько тижня тому поки невстановлені особи покрали з нього металеву арматуру, а залишки бетонних плит покидали всередину.

Бригада водоканалу виїжджала на місце, обстежувала і проводить розчистку колектора, однак ситуація ускладнюється тим, що до нього немає доступу важкої техніки. У пікові години з колектора витікають стічні води», – повідомили в ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Уточнюють, кропивницький водоканал робить все можливе, щоб розчистити колектор та привести його у нормальний робочий стан.

Просять всіх споживачів, які стали свідками крадіжок чи виявили їх на комунікаціях – телефонувати до кол-центру ОКВП "Дніпро-Кіровоград" за номерами: 050 488 86 91, 050 488 86 92, 050 424 65 00 або 067 414 41 74.

 

Поширюйте

Коментуйте