Суспільство

Обласне бюро судмедекспертизи можуть знову переселити?

. 3511

Нині в області продовжують обмірковувати варіанти нового переміщення Кіровоградського обласного бюро судово-медичної експертизи.

photo 2020 09 13 06 24 12 3 1

Пожежа знищила 200 кв.м покрівлі та 50 кв.м приміщення на третьому поверсі споруди

Про це стало відомо сьогодні під час засідання сьомої сесії облради.

Нагадаємо, будівля бюро по вулиці Гоголя горіла у вересні 2020 року. На час відновлення приміщення Кіровоградського обласного бюро судово-медичної експертизи після пожежі, працівникам знайшли нове тимчасове приміщення. Нині бюро базується в одному з корпусів міської лікарні №2 Св. Анни по вулиці Ганни Дмитрян, 1. Однак є інформація, що приміщення не пристосоване для роботи судово-медичної лабораторії. При цьому будівля бую по вулиці Гоголя, 44, є історичною пам’яткою. Також раніше повідомляли, що ремонт даху обласного бюро судмедекспертизи обійдеться у два мільйони гривень.

За словами заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Шеремета, ця будівля потребує значних капіталовкладень. І наразі опрацьовують питання перемістити бюро судово-медичної експертизи в інше приміщення. Що робитимуть далі з приміщенням бюро ще вирішуватимуть.

Під час виступу прозвучала також пропозиція від деяких депутатів, аби виділити гроші на виготовлення проєктно-кошторисної документації для проведення капітальних ремонтно-реставраційних робіт обласного бюро судово-медичної експертизи.

Однак присутня на засіданні голова ОДА Марія Чорна зауважила, що нині відшукуються реальні медичні приміщення, які можуть бути звільнені в розрізі оптимізації, і куди зможуть пересилити бюро.  А кошти на проєктно-кошторисну документацію для цього приміщення виділятимуть, коли буде відомо про реальну можливість виділення коштів на ремонт будівлі.

– Спочатку йдеться про відновлення, а потім реставрацію, – зауважила Марія Чорна. – Як тільки ми знайдемо реальний ресурс, тоді використаємо кошти на проєктно-кошторисну документацію, аби  вона не була застаріла, і аби знову не витрачати на неї кошти.

За її словами, ведуть різні перемовини з різними міністерствами для відновлення будівлі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама