Суспільство

У програмі підтримки енергомодернізації ОСББ Кіровоградщини передбачили 7 мільйонів гривень

. 1729

Сьогодні депутати на сесії обласної ради  проголосували за програму підтримки енергомодернізації житлових будинків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Кіровоградської області на 2022-2023 роки. Загальний обсяг фінансування програми з обласного бюджету – 7 мільйонів гривень.

uteplenja budunku

Програма передбачає надання фінансової допомоги ОСББ на впровадження заходів з енергомодернізації у житлових будинках, які беруть участь у державній програмі «Енергодім»  Фонду енергоефективності.

У 2022 році на програму з обласного бюджету передбачені 4 млн грн, а у 2023-му – 3 млн грн.

Відомо, що станом на 1 листопада до Фонду подані 54 заявки від ОСББ Кіровоградської області, які передбачають комплексне утеплення будинків за пакетом «Комплексний»: по Кропивницькому – 5 заявок, Знам’янці – 1 заявка, Олександрії – 33 заявки, Світловодську –  15 заявок. Загальна сума поданих заявок – 757,99 млн грн.

До переліку перших 500 заявок на підвищену компенсацію ввійшли 39 заявок від ОСББ області.

Фінансову допомогу з обласного бюджету можуть отримати лише ОСББ, які є учасниками програми Фонду енергоефективності «Енергодім» та уклали грантову угоду з Фондом.

ОСББ області надається фіксована фінансова допомога лише за однією заявкою в обсязі 80 тис. грн для реалізації проєкту з енергомодернізації за пакетом «Легкий», та в обсязі 100 тис. грн – для пакета «Комплексний».

Нагадаємо, ОСББ Кропивницького не охоче беруть кредити на утеплення, адже не можуть сподіватись на підтримку міста.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама