Суспільство

Кредити під 5%, велика термомодернізація та економічний паспорт українця: обіцянки президента Зеленського

. 2479

Сьогодні, 1 грудня, під час щорічного звернення у Верховній Раді президент Володимир Зеленський анонсував програму кредитування під 5%, запуск програми з термомодернізації та внесення законопроєкту про економічний паспорт українця.

33157227e18f4985bb3f44707c48dc3f 1638347932 copy

Програма кредитування «Українська мрія», за його словами, дозволить українцям брати кредити під 5% на здобуття освіти, або придбання нерухомості чи електроавтівки. Її запуск, за словами Зеленського, буде «незабаром».

Також у 2022 році президент анонсував старт програми «Велика термомодернізація».

– Ми плануємо утеплити тисячі багатоповерхових будинків, шкіл, садочків, лікарень. Це дозволить нам застрахуватися від подальшого росту цін на енергоресурси та вперше отримати справжню енергетичну незалежність, – сказав Володимир Зеленський.  

Також до 10 грудня президент обіцяв внести законопроєкт про економічний паспорт українця. Йдеться про рахунки для дітей, на яких накопичуватимуться гроші від сплати за використання надр країни. Ці накопичення на персональних рахунках діти зможуть використати після досягнення повноліття на освіту чи купівлю власного житла в Україні.  

До речі, про економічний паспорт українця йшлося і в передвиборчій програмі Зеленського.

Фото Офіс президента

Поширюйте

Коментуйте


Реклама