Суспільство

Наліпки вакцинованим: як працюватимуть гірськолижні курорти України

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1166


Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін затвердив Постанову №21, яка регламентує роботв гірськолижних курортів на період карантину.

Як повідомляє пресслудба МОЗ бізнес у курортах має:

  • проводити перевірку температури усім працівникам перед початком робочої зміни;
  • недопускати до роботи співробітників, які не надали документи, що підтверджують вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від зазначеної хвороби;
  • недопущення до роботи працівників, які підлягають самоізоляції та тих, хто має симптоми ГРВІ чи температуру понад 37,2° C.

Надавати послуги дозволяється лише тим людям, у яких перевірили наявність вакцинації від COVID-19 або негативний результат тестування чи одужання.

Перевірку COVID-документів рекомендується проводити під час поселення до готелю або під час придбання абонементу на катання. Також можна організувати спеціальні центри перевірки документів.

Відвідувачам курорту рекомендується присвоїти унікальну позначку (наліпку на верхній одяг або шолом), яка б дозволила ідентифікувати те, що документи у людини вже перевірялись. Також позначка має свідчити про те, хто саме її видав.

Це потрібно, щоб уникнути повторних перевірок документів та дати можливість користуватися суміжними послугами (послугами підвісних канатних доріг, вуличних ярмарок, закладів розваг, що розміщені на відкритій території).

Яким чином та в якому місці перевіряти наявність необхідних документів залишається на вибір бізнесу.

Пред’явлення документів, які підтверджують вік особи, потрібне, оскільки норми щодо наявності COVID-документів не застосовуються до неповнолітніх.

Робота готелів та садиб повинна бути організована з дотриманням всіх протиепідемічних рекомендацій, визначених Постановою головного санітарного лікаря № 22.

Поширюйте

Коментуйте