Суспільство

Власників недобудов у Кропивницькому зобов’язують огороджувати небезпечні об’єкти

 Автор: Валерія Жовтун. 3106

2 грудня під час щорічного звіту перед громадою міський голова Андрій Райкович, відповідаючи на питання журналістки «Гречки», розповів про ситуацію з недобудовами в місті.

nedobud copy

Фото умовне

За словами міського голови, у Кропивницькому немає жодної комунальної недобудови. Що стосується недобудов промислових підприємств, то вони як правило огороджені й не несуть загрози.

–  У нас є багатоповерхові, багатоквартирні будинки, які розпочали будуватися ще в радянські часи, 80-ті, 90-ті і є недобудованими. Вони  несуть загрозу, – каже Андрій Райкович. – Із 19 об’єктів по нашому місту, якщо я не помиляюся, по недобудовах 10 уже огороджені, паспортизовані. У межах законодавства з власниками ведуться переговори, щоб вони реалізували своє право закінчити будівництво. Адже це приватна власність. А ще 9 в обов’язковому порядку ми заставимо обгородити і убезпечити для громади.

Нагадаємо, в місті неодноразово з недобудов падали діти. А про встановлення огорож біля недобудов у місті говорять ще 2020-го року. На початку листопада, підліток впав з верхнього поверху недобудови в районі вулиці Полтавській.

 

Поширюйте

Коментуйте