Суспільство

Як впливатимуть на приватних перевізників, які не дотримуватимуться вечірніх графіків руху

 Автор: Валерія Жовтун. 3851

2 грудня під час щорічного звіту перед громадою міський голова Кропивницького Андрій Райкович, відповідаючи на питання журналістки «Гречки», розповів про те, як будуть впливати на приватних перевізників, аби ті дотримувалися графіку руху особливо у вечірні години.

marshrutka

–  Ми можемо вплинути економічними санкціями та важелями, – каже Андрій Райкович. – Зараз ми з ними складаємо договори на наступний експлуатаційний період – 2022 рік. І чітко прописуємо кількість машин на маршруті, інтервали руху і час роботи. Люди скаржаться. В мене є інформація, що в нас маршрутні таксі дозволяють собі до 19:00 попрацювати, час пік пройти, а далі їм не вигідно, тому вони знімають машини з маршруту. У такому випадку вони не будуть отримувати можливість експлуатувати даний маршрут.

Зауважимо, що в місті неодноразово підіймали питання про те, що приватні перевізники не дотримуються графіків перевезень. При цьому, дотримання водіями визначеного маршруту та графіків руху прописане в укладених договорах між міськрадою та перевізниками.

Нагадаємо, міський голова також прокоментував ситуацію з недобудовами в місті.

 

Поширюйте

Коментуйте