Суспільство

Обійшла «Економічну Правду» і «Forbes»: журналістка «Гречки» перемогла у журналістському конкурсі (ФОТО)

 Автор: Валерій Лебідь. 3339

Головна редакторка Інформаційного порталу «Гречка» Анастасія Дзюбак перемогла у конкурсі журналістських матеріалів про активний бізнес від Спілки українських підприємців (СУП).

nas1

Вчора, 3 грудня, СУП оголосила переможців конкурсу «Люди дії: бізнес-історії сьогодення», в якому взяли участь понад 100 журналістських матеріалів.

Тож третє місце із матеріалом «На верхівці харчового ланцюжка. Альбіна Антоненкова вирощує хижих жуків. Як для завоювання ринку вона побудувала хижий відділ продажів» посіла Олена Козій з Forbes. Другим був Володимир Рихліцький з видання «Економічна Правда»: «Бізнес на бородах: скільки коштує барбершоп і як перукарю заробляти 2000 доларів на місяць». Найкращим журі конкурсу визнало журналістку та головну редакторку Інформаційного порталу «Гречка» Анастасію Дзюбак з матеріалом про унікальний досвід творення креативного простору на базі радянського підприємства «Промприлад» у Івано-Франківську: «Щоб у місті хотілося залишитись: як перетворити старий завод на «діамант».

nas2

Фото: СУП

- Дуже приємно і несподівано. Вважаю це прикладом того, що журналісти з регіонів можуть конкурувати зі столичними колегами на рівних, - говорить переможниця конкурсу.

Найкращі матеріали отримали грошові винагороди у розмірі 10, 20 та 30 тисяч гривень відповідно.

- Ще у лютому минулого року у мене виникла ідея написати про Івано-Франківський проєкт «Промприлад реновація», адже - це приклад того, що могло би працювати і у нас в місті. І хоча тема бізнесу не є для мене провідною, як і для нашого видання, я отримала грант від Інституту розвитку регіональної преси. І зрештою вийшов такий лонгрід. Я не планувала його конкретно під конкурс та була впевнена, що текст якісний. І місце стало для мене приємним сюрпризом. Дуже вдячна Ользі Вірсті за менторську підтримку під час написання тексту, - сказала «Гречці» Анастасія.

nas3

Це не перший конкурс, в якому редакторка нашого видання отримує професійні відзнаки. Серед іншого, Анастасія Дзюбак декілька разів ставала фіналісткою конкурсу художнього репортажу «Самовидець».

- Результати сьогоднішньої церемонії показали також, що варто звертати увагу на розвиток регіональної бізнес-журналістики. Перемогу здобуло невелике видання з Кропивницького, яке представило один з найповніших і найзмістовніших серед усіх номінантів на конкурс матеріал. І це в черговий раз засвідчує, що неважливо, яких ти масштабів; головне — «горіти» своєю справою і йти до своєї мети, - зазначає СЕО СУП Катерина Глазкова.

Довідка:
«Люди дії» — конкурс журналістських матеріалів про малий та середній бізнес, ініційований Спілкою підприємців України за підтримки компанії Нова пошта задля уваги медіа до малого та середнього бізнесу в Україні, який працює чесно і прозоро, та налагодження діалогу між журналістами та підприємцями.

Поширюйте

Коментуйте