Суспільство

Підтримати етнопроєкт «Баба Єлька» з Кіровоградщини можна на Patreon

. 935

Відтепер етнопроєкт з Кіровоградської області "Баба Єлька" має сторінку в спільноті Patreon.

 

б

Як повідомили на сторінці проєкту у Фейсбуці, вирішили завести сторінку на Патреоні, щоб ви мали змогу підтримувати "Бабу Єльку" стабільно і без зайвої метушні.

Гроші потрібні:

  • На експедиції (оплата фотографа та бензину)
  • На діяльність Етнолабораторії «Баба Єлька» (комунальні послуги, створення чи оновлення експозицій, засоби для догляду за старовинними речами та інше)
  • Створення альбому "Сто експедицій "БЄ".

"Про Бабу Єльку знають далеко за межами Кіровоградщини і України, але мало хто знає, що ми не маємо спонсорів і на кожну експедицію збираємо або завдяки екскурсіям в Етнолабораторії "Баба Єлька", або вашим внескам на картку. Так ми побували у понад 80 селах, зібравши понад 800 пісень та колекцію старожитностей у близько 1000 предметів.

Тепер наша мета - села Олександрівського району, колекція одягу, альбом "100 експедицій БЄ" та багато іншого", – повідомила співавторка проєкту Інна Тільнова.

Довідково: Patreon – це інтернет-платформа, що надає творчим людям та іншим незалежним проєктам можливість фінансової підтримки за системою підписок. Завдяки моделі оплати підписки шанувальники щомісяця сплачують улюбленим авторам вибрану ними суму в обмін на ексклюзивний доступ, додаткові матеріали або можливість спостерігати за творчим процесом.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама