Суспільство

Незадекларована ексголовою Маловисківської РДА фірма освоїла гроші кропивницького «Громадського бюджету»

. 2580

Наприкінці листопада Головне управління ЖКГ Кропивницької міської ради розрахувалось з ТОВ «Укрбудстрой 2016» за виконання капітального ремонту дитячо-спортивного комплексу "Квіти життя".

Depositphotos 71737489 S

Вартість замовлення, яке було зроблено в рамках реалізації проєкту «Громадський бюджет - 2020», склало 231,75 тисячі гривень. Відповідний договір з компанією було підписано у вересні цього року.

Техзавдання передбачалось облаштування майданчику площею понад півтори сотні квадратних метрів, встановлення ігрового комплексу «Літак», воркаут-комплексу, каруселі, шести видів тренажерів, гойдалки, турніка, а також столу для настільного тенісу.

Судячи з довідки про наявність обладнання, яку фірма подала серед тендерної документації, власної техніки ТОВ «Укрбудстрой 2016» не має. Усі механізми та транспорт, зокрема екскаватор, автокран, самоскид, установка для ручного дугового зварювання, поливально-мийна машина та інше, було надало у користування ТОВ «Буд-техно-сервіс». Це підприємство Ігоря Тюріна, який наразі обіймає посаду головного інженера кропивницького КП «Універсал 2005».

Що ж до самої ТОВ «Укрбудстрой 2016», то за даними держреєстру фірма належить Юрію Ткаченко, який претендував на посаду провідного економіста ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу», а також Вікторії Гребенюк – дружині ексголови Маловисківської РДА Ігоря Гребенюка. Власне в засновниках фірми пані Гребенюк з’явилась у грудні 2019-го, однак цю фірму Ігор Гребенюк жодного разу так і не задекларував. Ні коли претендував на посаду, ні під час подання річної декларації за 2020-ий рік, ні перед звільненням.

Павло Лісниченко

#досвід_регіонів

#досвід_регіонів_громадський_бюджет

#досвід_регіонів_бюджет_участі

Поширюйте

Коментуйте


Реклама