Суспільство

У Кропивницькому назвали переможців конкурсу «Посадовець року – 2021»

 Автор: Ірина Маслюкова. 3056

Сьогодні, 7 грудня, в День місцевого самоврядування, у Кропивницькому підбили підсумки четвертого конкурсу «Посадовець року – 2021».

 

265077363 3088715211417865 7282156753611995695 n

Як повідомили в міськраді, відбулось три змагальних тури, під час яких конкурсанти продемонстрували свої презентаційні відеосюжети, розповіли про улюблену роботу та захоплення у позаробочий час, відповіли на запитання журі, пройшли перевірку на знання актів законодавства та нормативних документів, перевірили сили під час практикуму зі складання ділового документа, спробували себе в мистецтві публічного виступу. Завершальним, четвертим етапом, стало онлайн голосування.

Цьогоріч за перемогу у двох номінаціях: «Керівник року» і «Спеціаліст року» змагалися п’ятнадцять посадовців міської та районних у Кропивницькому рад.

Переможцем у номінації «Лідер онлайн голосування», в якому взяли участь 5 406 людей, став головний спеціаліст відділу захисту прав споживачів управління торгівлі та побутового обслуговування населення департаменту з питань економічного розвитку Олександр Горбунов.

Перемогу у номінації «Спеціаліст року» здобула адміністраторка відділу аналітичної та консультаційної роботи департаменту надання адміністративних послуг міської ради Ксенія Василенко, а в номінації «Керівник року» — заступниця начальника управління–начальниця відділу по роботі з суб’єктами господарювання, юридичними особами управління адміністративних послуг Анна Шевченко.

Переможці отримали дипломи, пам’ятні статуетки та гроші.

 

 

Поширюйте

Коментуйте